UWAGA!! 1 listopada przejazdy autobusami PKM Czechowice-Dziedzice sp.z o.o. będą bezpłatne oraz zmienia się trasa linii C

Opublikowano: 25 października 2023

Pragniemy poinformować, że 1 listopada (środa) w Dzień Wszystkich Świętych zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Czechowic-Dziedzic przejazdy autobusami PKM Czechowice-Dziedzice sp. z o.o. będą bezpłatne!

W tym dniu autobusy będą kursować według świątecznego rozkładu jazdy. Dodatkowo uruchomiona będzie linia C na zmienionej, wydłużonej trasie Czechowice-Dziedzice Górne – Silesia.

Jak co roku w tym dniu, wielu z nas, będzie chciało odwiedzić groby bliskich na cmentarzach, przez co przejazd własnym samochodem może być utrudniony. Dodatkowo możemy mieć problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego. Zachęcamy zatem do pozostawienia samochodów pod domem i skorzystania w tym dniu z bezpłatnej komunikacji miejskiej.

Trasa dla LINII C zostaje wydłużona do przystanku Czechowice Górne/Pętla, gdzie autobusy będą kończyć i zaczynać kurs. Wprowadzone modyfikacje pozwolą obsłużyć dodatkowe przystanki:

• Kopernika/Przełęczna, Kopernika/Cienista w kierunku Czechowice Górne/Pętla,

• Mazańcowicka/Wiewiórcza, Mazańcowicka/Przełęczna, Mazańcowicka/Zaplecze w kierunku Czechowice-Dziedzice/Silesia.

Top
Accessibility