Praca

Poszukujemy osoby na stanowiska mechanik/elektryk (elektryk, mechanik, elektromechanik, elektromonter, mechatronik)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

– dbanie o prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznej w pojazdach

– wymiana i naprawa osprzętu elektrycznego w autobusach

– diagnostyka komputerowa pojazdów samochodowych

– naprawa instalacji elektrycznej zajezdni (w ramach posiadanych uprawnień)

Nasze wymagania:

– wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe

– umiejętność czytania schematów elektrycznych,

– Podstawowa obsługa komputera

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

– samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

– precyzja, dokładność, sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

– mile widziane uprawnienia SEP

Mile widziane wszelkie dodatkowe uprawnienia:

SEP, prawo jazdy, kursy np WABCO, wózek widłowy itp.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i formy zatrudnienia (wynagrodzenie wypłacane w terminie)

– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

– niezbędne narzędzia pracy

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie Państwa aplikacji wraz z następującą zgodą / zgodami:

  • Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji na stanowisko
  • Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłości.

Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o., 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Michała Drzymały 16. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się telefonicznie 32 215 91 78 szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych dostępne są na stronie internetowej pkmczdz.pl w zakładce ochrona-danych-osobowych

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach- Dziedzicach sp. z o.o. przy ul. Drzymały 16 w Czechowicach-Dziedzicach.

Tel. 32 215 91 78 w. 18, 695 754 674

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o. zatrudni kierowców autobusów.

Zakres obowiązków:

• przewóz osób komunikacją miejską,

• sprzedaż biletów komunikacji miejskiej na obsługiwanej trasie.

Wymagania:

• aktualne prawo jazdy kat. D i świadectwo kwalifikacji,

• zaświadczenie o niekaralności,

• mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy,

• wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

• odpowiedzialność za pasażerów i powierzone mienie,

• punktualność i zorientowanie na pasażera.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

• wypłacane na czas wynagrodzenie,

• nagrodę roczną,

• dopłaty do wypoczynku pracowników i ich rodzin,

• preferencyjne warunki korzystania z komunikacji miejskiej dla pracowników i ich rodzin,

• firmową kasę pożyczkową,

• inne korzyści dofinansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Tel. 32 215 91 78 w. 15, 502 835 114

Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o., 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Michała Drzymały 16. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się telefonicznie 32 215 91 78 szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobow

Top
Accessibility