Bilet w komórce CallPay

W celu ułatwienia zakupu biletów pasażerom Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o., uruchomiono dodatkową możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Wykaz biletów, które są dystrybuowane za pomocą systemu CallPay:

L.p.
Rodzaj biletu Cena
1. BILET JEDNORAZOWY
I STREFA Gmina Czechowice-Dziedzice lub na wszystkie linie do 20 minut (licząc od chwili skasowania) z możliwością przesiadki w I i II strefie – NORMALNY
4,00 zł
2. BILET JEDNORAZOWY
I STREFA Gmina Czechowice-Dziedzice lub na wszystkie linie do 20 minut (licząc od chwili skasowania) z możliwością przesiadki w I i II strefie – ULGOWY
2,00 zł
3. BILET JEDNORAZOWY
II STREFA Gmina Czechowice-Dziedzice, Miasto Bielsko-Biała, Gmina Jasienica lub na wszystkie linie do 40 minut (licząc od chwili skasowania) z możliwością przesiadki w I i II strefie – NORMALNY
5,00 zł
4. BILET JEDNORAZOWY
II STREFA Gmina Czechowice-Dziedzice, Miasto Bielsko-Biała, Gmina Jasienica lub na wszystkie linie do 40 minut (licząc od chwili skasowania) z możliwością przesiadki w I i II strefie – ULGOWY
2,50 zł
5. BILET 24 GODZINNY (licząc od skasowania)
II STREFA Gmina Czechowice-Dziedzice, Miasto Bielsko-Biała, Gmina Jasienica – NORMALNY
16,00 zł
6. BILET 24 GODZINNY (licząc od skasowania)
II STREFA Gmina Czechowice-Dziedzice, Miasto Bielsko-Biała, Gmina Jasienica – ULGOWY
8,00 zł
7. BILET SIEDMIODNIOWY (licząc od skasowania)
II STREFA Gmina Czechowice-Dziedzice, Miasto Bielsko-Biała, Gmina Jasienica – NORMALNY
34,00 zł
8. BILET SIEDMIODNIOWY (licząc od skasowania)
II STREFA Gmina Czechowice-Dziedzice, Miasto Bielsko-Biała, Gmina Jasienica – ULGOWY
17,00 zł

Nie musisz się już martwić, gdy zorientujesz się, że nie masz przy sobie portfela. Do wykonania płatności wystarczy Ci teraz telefon. Przy jego użyciu możesz zapłacić wszędzie tam, gdzie zobaczysz logo CallPay.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji CallPay Usługi należy wprowadzić swój numer telefonu oraz potwierdzić dane kodem aktywującym, otrzymanym w formie SMS. Więcej szczegółów dotyczących podłączenia karty płatniczej oraz możliwości aplikacji CallPay Usługi na stronie www.callpay.pl oraz klikając na logo CallPay.

Pobierz bezpłatną aplikację CallPay Usługi na swój telefon! Aplikacja jest dostępna do pobrania w AppStore oraz Google Play.


     

ZAKUP BILETÓW

Za pomocą systemu CallPay na terenie miasta i gminy Czechowice-Dziedzice dokonasz zakupu biletów jednorazowych czasowych, 24 godzinnych oraz 7 dniowych.

Jak dokonać zakupu?

W aplikacji wybierz interesujące Cię miasto i kliknij przycisk Zakup biletu. Następnie wybierz bilet, zapłać i czuj się spokojny.

Jeśli nie masz aplikacji wykonaj połączenie na numer, który odpowiada Twojemu biletowi. Wszystkie rodzaje biletów oraz numery telefonów do nich przypisanych znajdziesz poniżej.

Rodzaj biletu Numer telefonu
Bilet jednorazowy strefa I 324417908
Bilet jednorazowy strefa II 324417909
Bilet 24 godzinny 324417910
Bilet 7 dniowy 324417911
Wybieramy tonowo: normalny wybierz 1, ulgowy wybierz 2

PAMIĘTAJ, ŻE ZAKUPIONY BILET JEST WAŻNY OD RAZU PO ZAKUPIE

KONTROLA BILETÓW

Podczas kontroli Pasażer zostanie poproszony o nawiązanie połączenia z numerem podanym przez kontrolera. System CallPay na próbę nawiązania połączenia może zareagować następująco:

  •         * Pasażera ma zakupiony bilet – połączenie bezpłatne.

System CallPay dokona automatycznego rozłączenia połączenia w taki sposób, aby nie doszło do jego nawiązania. Po ok. 3 sekundach na telefon Pasażera przychodzi SMS potwierdzający zakup biletu zawierający wszystkie niezbędne dane takie jak rodzaj biletu, czas zakupu oraz ulga.

  •         * Pasażera nie ma zakupionego biletu – połączenie płatne.

System CallPay odbierze połączenie informując Pasażera, że nie dokonano zakupu usługi.

Ilość SMS z potwierdzeniem zakupionego biletu jest ograniczona w zależności od rodzaju biletu.
W przypadku, gdy Pasażer zakupił więcej niż jeden bilet, zobowiązany jest wykonać kolejne połączenia, dla których przyjdą kolejne potwierdzenia SMS.

Top
Accessibility